Цікаве

Єдина країна


Спраглі до перемоги, з веслами в руках на байдарках і каное. Майже 400 дітей зі всієї України цими вихідними перетворили селище Добротвір, що на Львівщині, у справжній осередок змагань.

Школярі віком від 9 до 14 років  випробовували свої сили на водних доріжках.

 

Перевірити свою міць у дитячо-юнацькій спартакіаді «Єдина країна» вчетверте до селища доброї енергії приїхали діти з Донецької, Луганської, Івано-Франківської, Тернопільської та інших областей.

Андрій Гарасюк – учасник змагань з веслування

«Я хотів спочатку ходити на карате, але пішов на веслування бо мені більше сподобалось, бо тут легше завойовувати призи. Ну поки перші змагання я не побачив, то я не думав, що то так важко».

Назар Мудрик – учасник змагань з веслування

«Мені подобається веслувати, подорожувати. Цього разу виявилися сильні дуже суперники,зокрема з Тернополя».

І не лише з Тернополя. Поганяти м’яча на полі разом з місцевою командою приїхали й учасники з Польщі. Через це спартакіада цьогоріч отримала статус міжнародної.

Ірина Нікітіна – директор Агенції місцевого економічного розвитку Кам’янка-Бузького району

«Ця спартакіада покликана пропагувати здоровий спосіб життя, відірвати наших дітей від гаджетів, показати, що є багато видів спорту. Наші діти безпосередні. Це ми стояли на параді отак струнко і боялися подивитися вправо, вліво. Вони є живі. Вони є інші, вони жвавіші».

Командного духу юним футболістам на стадіоні додавали місцеві черлідери. Фінальний матч спартакіади  між командами Курахове Донецької області і  Добротвірцями. Останні вирвали перемогу за декілька хвилин до завершення поєдинку.

Артем Лісович – учасник змагань з футболу

«Було дуже важко, суперник дуже сильний був. Підтримка була велика. Дуже голосно вболівали за нас».

Рустам Камар – учасник змагань з футболу (Курахове, Донецька область)

«Поле дуже хороше. На Донбасі гірше ніж тутешнє. Сумно, що програли, але тут головне проявити себе, свій характер. Свою волю».

До ініціативи проведення таких  комплексних змагань вже другий рік поспіль фінансово долучається компанія ДТЕК Добротвірська ТЕС.

Степан Войчук – менеджер з корпоративної соціальної відповідальності ДТЕК Добротвірська ТЕС

«Цього року приблизний бюджет цього заходу 250 тисяч. Компанія підтримує такі починання, підтримує молодих талановитих дітей, ми купуємо для них човен».

Після завершення турнірів як з футболу, так і з веслування компанія ДТЕК нагородила найкращих гравців новомодними аксесуарами до гаджетів і медалями. Та найочікуванішим трофеєм вперше на спартакіаді став кубок перемоги. Його вручили місцевій команді, так як вона здобула найбільше звитяг.

Залишити відповідь