Четверо людей загинули внаслідок «прильоту» по Харківщині – ДСНС

Фото: ДСНС

Унаслідок «прильоту» на територію Чкалівської громади, Харківщини зруйновано будівельні конструкції приватного будинку, 4 людей загинули. У місті Дергачі трапилось відразу 4 пожежі у приватних будинках, 2 людини зазнали поранень.

Про це повідомляє ДСНС України у Харківській області.

Загалом за добу рятувальники здійснили 59 оперативні виїзди, з яких на ліквідацію пожеж спричинених обстрілами – 13.

Зокрема, пожежі, спричинені ворожими обстрілами, трапились у Київському (1) районі Харкова, а також Чугуївському (8) та Харківському (4) районах області. В результаті цих пожеж постраждали житлові будинки, господарчі споруди, виробничі будівлі, легкові автомобілі, а також екосистеми.

Ворог продовжує нищити сільськогосподарські об’єкти та запаси зерна. Снаряд потрапив до складського приміщення одного з товариств на території Чкалівської громади. Сталось загоряння на площі 50 кв.м.

О 12:00 стався масований обстріл приватного сектору міста Дергачі. Трапилось відразу 4 пожежі у приватних будинках. 2 людини зазнали поранень.

Фото: ДСНС

Після ще одного «прильоту» на територію Чкалівської громади сталось руйнування будівельних конструкцій приватного будинку, де загинули відразу 4 людей.

Аварійно-рятувальні роботи проводились на 1-му зруйнованому об’єкті у Київському районі Харкова.

Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби ліквідовано 15 ворожих боєприпасів.

оренда квартири Львів

Новини