Атака на Львівщину: 15 дронів з 18 вдалося збити, влучання у склади, є загиблий

Скрін з відео; ДСНС України

Уночі Львівську область атакували 18 дронів, 15 – вдалося збити силам ППО. Три влучили в промислові склади, один постраждалий та загиблий. Є загоряння на чотирьох локаціях, які досі гасять.

Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

«Під час повітряної тривоги, яка почалася о 03:40 і тривала майже 2,5 години, Львівщину атакували дрони-камікадзе типу «шахед».

За попередньою інформацією, у напрямку нашої області летіло 18 таких дронів. 15 із них Сили ПВК «Захід» збили. Сім збили безпосередньо у повітряному просторі Львівської області. Цифри ще можуть трохи змінитися, інформація уточнюється, але навіть зараз можна уявити масштаб атаки і масштаб роботи, яка була у Протиповітряної оборони області».

За словами Козицького, на жаль, є три влучання у промислові склади у Львові. На щастя, без загиблих. Один постраждалий. Це 26-річний хлопець, який на момент атаки перебував на складі. Його госпіталізували. Він у стані середньої складності. Також на місці була жінка, госпіталізації не потребувала.

На складах є загоряння у чотирьох локаціях, площа – понад 9 тисяч метрів квадратних. Пожежу досі гасять близько 125 працівників ДСНС та понад 30 одиниць техніки.

Голова ОВА наголосив, це звичайні промислові склади. Нічого мілітарного на них не зберігали.

Згодом Козицький додав, що на жаль, є загиблий через нічну атаку по Львову. Під завалами на складі виявили тіло працівника.

За даними міського голови Львова Андрія Садового, знищено 3 складські приміщення. Це склади з вікнами, побутовою хімією, а також приміщення де зберігала гуманітарну допомогу благодійна місія КАРІТАС-СПЕС.

Загалом площа загорання близько 10 тисяч метрів квадратних.

оренда квартири Львів

Новини