Біля Бахмута за добу 12 боєзіткнень, 115 окупантів знищено – Східне угруповання


За минулу добу в районі Бахмута на Донеччині відбулось 12 боєзіткнень з окупантами, 115 російських загарбників було знищено.

Про це заявив речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий в ефірі національного телемарафону, пише Українська правда.

«Тільки в районі Бахмута було 35 обстрілів і 12 боєзіткнень, 115 окупантів знищено, 197 зазнали поранень різного ступеня».

За його словами, в цілому по навколишніх населених пунктах Дубово-Василівка, Оріхово-Василівка тощо окупанти 102 рази відкривали вогонь з різних типів ствольної, реактивної артилерії, відбулося 72 боєзіткнення.

Череватий підкреслив, що головною ударною силою залишаються найманці ПВК «Вагнер». Однак, в силу великих втрат, вони підсилені підрозділами повітряно-десантних та механізованих військ російських загарбників.

При цьому російські артилерія та авіація, які наносять удари по позиціях захисників, підпорядковані регулярним військам окупантів.

Нагадаємо, західна розвідка оцінює втрати Росії в боях за місто Бахмут Донецької області в останні місяці в 20-30 тисяч найманців приватної військової компанії «Вагнера», причому загиблих серед них може бути приблизно третина.

Президент Володимир Зеленський заявив, що захоплення Бахмута відкриє для Росії шлях до інших населених пунктів Донецької області, тому українські захисники продовжуть боронити місто, однак «ніхто не має бути оточений».

Фахівці Інституту вивчення війни (ISW) припускають, що в російських загарбників нема належних механізованих сил для просування за межі Бахмута.

Новини