Британська розвідка розповіла, чому РФ скасувала Армійські міжнародні ігри

Фото: росЗМІ

Росія могла відмовитися проводити у 2023 році традиційні Армійські міжнародні ігри через побоювання, як це сприймуть на тлі невдач на фронті, та ризику виграти менше медалей через те, що багато досвідчених танкістів загинули в Україні.

Про це йдеться у розвідувальному огляді Міністерства оборони Британії про російсько-українську війну, пише «Європейська правда».

Розвідка нагадує, що минулого тижня у росЗМІ з’явилась інформація про те, що у 2023 році Росія вирішила не проводити Армійські міжнародні ігри, яким намагалася створити імідж «військових Олімпійських ігор» і які особливо відомі через так званий «танковий біатлон».

«Скоріш за все, Росія скасувала ігри в основному через побоювання, що подію сприймуть як легковажну і недоречну у воєнний час», – зазначають аналітики, нагадавши, зокрема, минулорічну критику від колишнього ватажка донецьких бойовиків Ігоря Гіркіна-»Стрєлкова» на адресу російського Міністерства оборони.

«Існує також реалістична ймовірність, що внаслідок втрат в Україні російське Міністерство оборони стурбоване тим, що нестача танків, танкових екіпажів та іншого досвідченого персоналу поставить під загрозу звичні для Росії здобутки на іграх», – додають в огляді.

У попередньому огляді розповідали, що російські окупаційні війська станом на березень облаштували оборонні позиції на декількох будівлях реакторів Запорізької АЕС.

оренда квартири Львів

Новини