Зацікавлені отримати об’єктивні висновки – Андрій Білоус про аудит в управлінні майном ЛОР

Фото: Народний контроль

У своєму першому великому інтерв’ю після подій у Львівській обласній раді на початку квітня (коли рішенням депутатів було відсторонено від посади голови Ірину Гримак) перший заступник голови – Євгеній Гірник, який тепер виконує обов’язки керівника облради, задекларував ряд важливих ініціатив. Зокрема, незалежний аудит діяльності управління майном спільної власності ЛОР, а також намір провести відкритий конкурс на посаду начальника управління.

На якій стадії знаходиться реалізація цих планів дізнавалися у Андрій Білоуса – виконувача обов’язків керівника Управління майном спільної власності облради.

– Пане Андрію, як відбувається підготовка до анонсованого керівництвом обласної ради аудиту комунального майна Львівської області?

– Ми отримали відповідне доручення від першого заступника голови Львівської обласної Ради Євгенія Гірника. Зараз працівники управління систематизують усю необхідну для проведення аудиту інформацію. Очевидно, найближчим часом буде проведено тендер на визначення аудитора. Вся зібрана інформація буде надана аудиторам.

Звичайно, ми дуже зацікавлені отримати об’єктивні висновки зі сторони, так би мовити. Напевно, це допоможе виявити сильні та слабкі сторони процесу управління комунальним майном Львівської області.

– Ви вже більш як пів року виконуєте обов’язки керівника Управління майном спільної власності. Перед Вами було ще кілька в.о. Чому на Вашу думка склалася така ситуація?

– Нагадаю, що призначення начальна Управління майном спільною власністю це рішення, що відноситься до компетенції сесії Львівської обласної ради. Сьогодні в обласній раді 9 фракцій. Кожна має свою позицію, своє бачення кадрової політики. Тому напевно складно знайти людину, що буде підтримана більшістю депутатів. Хоча, наприклад я, у своїй роботі користуюся не партійними, а професійними критеріями. Підтримую ідею керівництва Львівської обласної ради провести конкурс на посаду керівника Управління.

– Ви будете брати участь у цьому конкурсі?

– Насамперед бачу свій обов’язок у тому, щоб у випадку обрання нового керівника Управління якісно передати йому справи. За пів року вдалося багато чого зробити. Разом з колективом напрацювали багато конкретних ідей та проєктів, які стосуються діяльності комунальних закладів та підприємств, що належать до сфери нашого управління.

Думаю потенційному керівнику буде цікаво і корисно з ними ознайомитись. Стосовно моєї участі у такому конкурсі, все залежатиме від його умов, відкритості та об’єктивності.

Записав Петро Іванців

оренда квартири Львів

Новини