Джастін Трюдо: Країни G7 завжди знали, що війна в Україні буде тривалою

Фото: Bloomberg

Канадський прем’єр Джастін Трюдо заявив, що держави «Групи семи» усвідомлювали тривалий характер повномасштабної війни Росії проти України та готові підтримувати Київ стільки, скільки буде потрібно.

Про це Трюдо сказав в інтерв’ю Bloomberg у кулуарах асамблеї Глобального екологічного фонду у Ванкувері, пише «Європейська правда».

Як пояснив прем’єр Канади у відповідь на запитання про темпи нинішнього українського контрнаступу, лідери G7 «завжди знали, що цей процес (війна в Україні. – Ред.) буде тривалим».

«Безумовно, з розмов, які ми мали в G7 і НАТО, ми готові до війни, яка триватиме стільки, скільки буде потрібно, тому що ми не можемо й не повинні дозволити Росії перемогти», – додав він.

Коментарі Трюдо пролунали на тлі початку переговорів між Україною та Канадою про двосторонню угоду щодо довгострокових безпекових зобов’язань. Канада стала третьою після США й Великої Британії країною, з якою Київ почав такі переговори.

Минулого тижня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловився щодо критики темпів наступу ЗСУ, що лунають в медіа, закликавши продовжувати допомогу Києву й виявити терпіння.

оренда квартири Львів

Новини