Ірландія допоможе з відбудовою Маріуполя після деокупації

Фото: Маріупольська міська рада

Ірландія підтримає маріупольські родини в евакуації та допоможе досвідом й експертизою з розробки нової економічної моделі міста у майбутній відбудові.

Про це домовився міський голова Маріуполя Вадим Бойченко на зустрічі з послом Ірландії в Україні Тересою Ґілі, повідомляє пресслужба міської ради.

Зокрема, сторони обговорили співпрацю, направлену на підтримку маріупольських родин в евакуації та майбутню відбудову міста «Mariupol Reborn».

«Обговорили з Послом шляхи підтримки маріупольських переселенців, можливості приєднання Ірландії до програм підтримки маріупольських школярів. Крім того, Ірландія готова поділитися досвідом та експертизою, яка допоможе розробити нову економічну модель Маріуполя, за якою місто буде жити після деокупації. Ірландія має передовий досвід трансформації економіки та розбудови нових галузей промисловості. Ми хочемо залучити цей досвід та посилити проєкт відродження Маріуполя», – зазначив Бойченко.

Зі своєї сторони, пані посол зазначила, що Ірландія і на далі буде підтримувати український народ у своїй боротьбі за незалежність та свободу.

оренда квартири Львів

Новини