Кулеба анонсував наступного тижня зустріч країн для створення спецтрибуналу над РФ

Фото: cyprus-daily.news

Група країн збереться наступного тижня для просування ідеї про створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії РФ проти України.

Про подробиці повідомлять після завершення події, розповів в ефірі телемарафону міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, пише Інтерфакс-Україна.

«Непублічно на дипломатичному треку відбувається багато подій, які наближають нас до створення трибуналу. Одна із них відбудеться вже наступного тижня. В одному місці збереться група країн, які дуже активно просуватимуть ідею створення спеціального трибуналу. Коли подія відбудеться, ми окремо розповімо про це», – сказав Кулеба в понеділок.

Він запевнив, що йдеться не про «символи», а про дієві та конкретні кроки.

Кулеба зазначив, що юстиція – тривалий процес, але Україна максимально його прискорюватиме.

«Чесно кажучи, у мене немає відповіді – в якому місяці цей трибунал буде створено, але обіцяю, що ми робитимемо все, що в наших силах, і навіть більше для притягнення РФ як держави, і чиновників до відповідальності», – запевнив глава МЗС.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський повідомив про ухвалення Європейським парламентом резолюції у четвер про створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії РФ проти України.

Новини