Львівська борчиня виборола для України ще одну медаль на Олімпіаді – бронзу

Львівська борчиня Алла Черкасова здобула для України бронзову нагороду Олімпіади у Токіо у вільній боротьбі до 68 кг.

«Ще одну гарну новину маємо з борцівських килимів олімпійського Токіо! Українська борчиня Алла Черкасова (до 68 кг) виборює до скарбнички синьо-жовтої збірної сьому нагороду Олімпійських ігор!», – повідомили у Національному олімпійському комітеті.

У бронзовій зустрічі українка поборола представницю Японії Сару Досьо – 2:0.

Для Львова це перша медаль Олімпійських ігор у Токіо, а загалом Україна здобула вже 7 нагород – 1 срібну та 6 бронзових.

Черкасова раніше зазначала, що привезти нагороду її просив син: «Син у мене просив медаль і я готова зробити все, щоб її привезти».

Раніше український борець греко-римського стилю Жан Беленюк переміг у півфіналі Олімпіади в Токіо в категорії до 87 кг. Він у дуже впевненому стилі здолав Івана Ґуклека з Хорватії – 7:1.

У фінал Олімпіади у греко-римській боротьбі також вийшов запоріжець Парвіз Насібов, який у півфінальному двобої переміг Могамеда Ельсаєда з Єгипту.

А український боксер Олександр Хижняк здобув перемогу в 1/4-ій фіналу олімпійського боксерського турніру. Він перебоксував Еурі Седено Мартінеса з Домініканської Республіки роздільним рішенням суддів – 4:1. За регламентом олімпійських боксерських змагань, поєдинки за треті місця не проводять, тож українець забезпечив собі мінімум бронзову медаль.

Наразі єдину срібну медаль у скарбничку України приніс плавець Михайло Романчук на дистанції 1 500 метрів вільним стилем. До цього він же завоював бронзу Олімпіади в плаванні на дистанції 800 м. Фролов фінішував тоді на 6-му місці.