На півдні росіяни в обороні, але намагаються відвоювати позиції – Маляр

Фото: ЗСУ

На південній ділянці фронту, на відміну від східної, російські загарбники всюди перебувають в обороні, але інтенсивно обстрілюють захисників України, намагаючись відвоювати позиції.

Про це заявила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр в ефірі телемарафону 14 вересня, пише Українська правда.

Маляр ззаначила, що на сході є напрямки наступу ворога: Купянський, Лиманський, Авдіївський, Мар’їнський.

А Сили оборони України наступають на Бахмутському напрямку – там є успіхи вздовж південного флангу, в районі Андріївки, Курдюмівки, Кліщіївки.

На мелітопольському напрямку ЗСУ теж «поступово просуваються», підтвердила Маляр.

«Південь – основний напрямок нашого наступу, і скрізь по південному регіону ворог перебуває в обороні. Це означає, що ми там рухаємося, а вони обороняються.

Навіть коли здається, що новини схожі одна на одну щодня, насправді ситуація дуже динамічна. Те, що ворог в обороні, – це не означає, що вони просто стоять в обороні.

Це означає, що там тривають дуже активні бої. За кількістю обстрілів, якщо ми дивимося на південний фронт, там із боку ворога вистрілюють сотні тисяч боєприпасів і (здійснюються) тисячі обстрілів. Нараховується 4-5 тисяч обстрілів за тиждень…

Ті населені пункти, які вже були звільнені, ворог не хоче залишати. Якщо ми говоримо про Роботине – ті позиції, які нами вже зайняті і ми навіть закріпилися, нам все одно доводиться ці райони захищати від російських штурмів, тому що вони (окупанти – ред.) хочуть повернути втрачені позиції».

оренда квартири Львів

Новини