Нове приміщення Нацполіції на Стрийській відкриють на початку липня – Андрій Годик

Фото: zaxid.net

Новий офіс для поліції Львівщині на Стрийській планують відкрити вже в липні цього року. Зараз там на завершальній стадії тривають ремонтні роботи.

Про це в ефірі програми «Головне за день» на «Першому Західному» розповів перший заступник голови Львівської обласної військової адміністрації Андрій Годик.

«Напевно, ця подія буде знаковою, бо на Заході України за останнє десятиліття об’єктів такого масштабу і такого функціоналу не споруджували і не відкривали. Вдалося зробити багато, незважаючи на широкомасштабне вторгнення. І плавно переходимо до його логічного завершення. Щодо підрозділів, які там будуть знаходитись – кінцеве рішення буде за Головним управлінням Нацполіції у Львівській області. Але на цей момент, йдеться про лінію 102, буде інформаційно-диспетчерська служба, слідчі підрозділи, підрозділи оперативного реагування. Тобто, там буде цілий спектр служб», – зазначив посадовець.

Нагадаємо, проєкт адміністративного центру швидкого реагування поліції фінансується Європейським Союзом у рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020». Його бюджет складає 6 млн євро. 10% від усієї суми має забезпечити українська сторона.

оренда квартири Львів

Новини