Переможницею Євробачення стала Швеція

Фото: Eurovision, Твіттер

Переможницею 67-го пісенного конкурсу Євробачення стала Швеція, яку представляла співачка Loreen з композицією Tattoo. Це уже її друга перемога на цьому пісенному конкурсі.

У грандфіналі на сцену вийшли представники 26 країн: 20 учасників, які боролися за місце у фіналі у двох півфіналах та 6, які потрапили туди автоматично (країни «Великої п’ятірки» – Франція, Німеччина, Іспанія, Італія та Велика Британія, і торішній переможець – Україна). Співачка Loreen, яка представляла на конкурсі Швецію, здобула 583 бали, з них 340 від національних журі та 243 – від глядачів.

Loreen стала переможницею вдруге, вона вже була першою на Євробаченні у 2012 році з піснею Euphoria. А Швеція перемогла у міжнародному конкурсі пісні вже всьоме.

На другому місці Фінляндія – 526 балів, на третьому – Ізраїль, який набрав 326 балів.

Гурт TVORCHI, який з піснею Heart of Steel представляв Україну, посів шосте місце, набравши 243 бали – 54 від національних журі та 189 від глядачів. В той час, коли TVORCHI співали на сцені «Євробачення» Росія завдала ракетного удару по Тернополю – рідному місті дуету.

Під час пресконференції Loreen сказала, що багато виступала в Україні, і їй болить те, що діється зараз у нашій державі: «Я багато була в Україні, мала багато шоу, я люблю її людей. І мені боляче дивитися на те, що зараз діється, мені дуже шкода».

оренда квартири Львів

Новини