Підрозділи, що діють в Бєлгородській області зазнали незначних втрат – NYT

Фото: Фокус

Під час операції у Бєлгородській області жоден український боєць не зайшов на територію Росії; підрозділи, які брали участь в операції, зазнали втрат, які не вплинули на їхню боєздатність.

Про це написав The New York Times із посиланням на українського посадовця, який говорив на умовах анонімності, повідомляє Українська правда.

За словами співбесідника NYT, жоден український боєць не зайшов на територію Росії. Українські військові виконують переважно допоміжну роль, захищаючи український кордон у цьому районі на випадок російської контратаки.

Як зазначає співбесідник, підрозділи, які брали участь в операції, зазнали втрат, але не настільки значних, щоб вплинути на їхню боєздатність. Він не надав інших подробиць.

Нагадаємо, 22 травня «Російський добровольчий корпус» і легіон «Свобода Росії» заявили, що перейшли кордон і «звільняють» від чинної російської влади населені пункти Бєлгородській області: почали з сіл Козинка і Гора-Подол, – але прагнуть «звільнення» всієї Росії.

Речник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов заявив, що 22 травня у Бєлгородській області РФ «Російський добровольчий корпус» та «Легіон Свобода Росії» почали операцію зі створення «певної смуги безпеки» для захисту цивільних українців – і в ній беруть участь виключно громадяни Росії.

В’ячеслав Гладков повідомив, що більшість мешканців Грайворонського району залишили свої населені пункти.

У вівторок 23 травня Гладков заявив, що в регіоні уже скасували режим контртерористичної операції.

оренда квартири Львів

Новини