Програма з відкриття ЦНАПів цього року не виконана, – депутат Юрій Раделицький

Фото: ЛОР

29 листопада відбудеться сесія Львівської обласної ради. Таке рішення напередодні  прийняли члени президії ЛОР. У порядку денному буде понад двадцять питань. Вони стосуватимуться економіки, політики та господарських справ.

Про це в ефірі «Першого Західного» розповів депутат Львівської обласної ради Юрій Раделицький.

«Це надання інформації про виконання обласного бюджету за 9 місяців. Це позбавлення повноважень депутата від “Європейської солідарності” Миколи Сиділа. Ряд господарських і політичних питань. Будемо робити звернення щодо Національного олімпійського комітету. Не можуть колаборанти бути членами НОКу України», – пояснив депутат.

Він зазначив, що обласний бюджет наразі виконується добре, але це відбувається завдяки податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) з військових. Надходження залишаються в місцевих громадах, відтак, відбувається перевиконання місцевих бюджетів.

Щодо виконання обласних програм, то на його думку, як представника комісії з питань АПК, підприємництва та інвестицій, успішними виявились програми підтримки сільського господарства, бізнесу та інновацій.

«Хочу відзначити, що в нас є єдина серед обласних рад України програма підтримки сільського господарства. І цього року касові видатки були на рівні 90%. Тобто, ця програма буде виконана за планом», – додав Юрій Раделицький.

Натомість не дуже успішною цього року виявилась програма «Цифрова Львівщина», яка стосується відкриття ЦНАПів і на яку було передбачено 40 мільйонів гривень. На сьогодні вона виконана лише на 4%.

«Як нам пояснили, напрацьовувались певні заходи з 13 територіальними громадами. 9 кажуть, що до кінця року мають запустити.  Але в мене великі сумніви, що ця програма буде виконана», – сказав обласний депутат.

Щодо майбутнього бюджету області, то з ним обласні обранці ще не ознайомлені, додав Раделицький.

Новини