Режим Путіна готує мобілізацію на кінець вересня – ГУР

Фото: BBC

Російський режим стикнувся з необхідністю провести можливо восени нову хвилю мобілізації.

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Андрій Юсов в ефірі національного телемарафону новин, пише Українська правда.

«Декілька разів уже переносилась нова хвиля офіційної мобілізації в Росії. Ми пам’ятаємо, що була так звана часткова мобілізація проведена. Після цього мобілізаційні заходи в державі-агресорі не зупинялись і щомісяця декілька десятків тисяч людей в той чи інший спосіб правдами-неправдами рекрутувалися до рашистської армії. Зараз справді керівництво режиму стикнулися з необхідністю можливо нової хвилі мобілізації. Це може мова йти про кінець вересня і осіннє рішення».

Юсов додав, що це не означає, що ці мобілізовані швидко з’являться на фронті, тому що процес навчання і злагодження тривалий. Він також нагадав, що Путін у вівторок не заперечив імовірність проведення нової мобілізації.

Нагадаємо, Путін на тлі обіцянки, що в РФ не мобілізуватимуть більше 300 тисяч людей, повідомив, що ще 270 тисяч осіб підписали контракти на службу в якості «добровольців».

21 вересня 2022 року Путін оголосив про «часткову мобілізацію» в РФ. Міністр оборони Сергій Шойгу заявив, що буде мобілізовано 300 тисяч.

оренда квартири Львів

Новини