Росія може «захоплювати в заручники» іноземців, – Олександр Коваленко

Фото: 1obl

Декілька країн закликали своїх громадян, які перебувають у Росії та Білорусі, покинути ці країни, поки є така можливість. Це пов’язано з тим, що вони можуть використовувати іноземців як заручників.

Про це в ефірі на «Першому Західному» розповів військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко.

«Коли в Росії починатиметься внутрішня хаотизація, всі громадяни інших країн,які будуть там знаходитись, будуть під загрозою. Їх можуть захопити, їх можуть звинуватити у шпигунстві і таке інше. Пам’ятаєте, як в 2014-2016 роках, коли був тимчасово окупований півострів Крим, Луганщина чи Донеччина, і багато хто їздив до своїх родичів, і наші силові структури попереджали: «Не їздіть туди, бо будь-якої миті ви можете стати «шпигуном» чи «агентом СБУ», який готує теракт», – нагадав Олександр Коваленко.

За його словами, такі затримання можуть відбуватись і найближчим часом в РФ. Тим більше, що таке «захоплення в заручники» вже траплялось в Росії і потім був обмін цих іноземців на якихось російських злочинців, наприклад Віктора Бута, якого обміняли на американську баскетболістку.

Новини