Росіяни пішли на штурм в Мар’їнці та Авдіївці – Маляр

Фото: ЗСУ

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр заявила про загострення ситуації в Мар’їнці та Авдіївці Донецької області, де росіяни збільшили кількість обстрілів і штурмів.

Про це Маляр сказала в ефірі національного телемарафону, пише Інтерфакс-Україна.

«Якщо говорити про схід, у нас загострилася ситуація в Мар’їнці та Авдіївці. Росіяни збільшили там кількість обстрілів. Більше того, вони почали там штурми», – сказала Ганна Маляр в ефірі національного телемарафону.

Вона нагадала, що росіяни вже понад рік безуспішно намагаються взяти під контроль Авдіївку і Мар’їнку. За словами заступниці міністра, окупанти «фактично стерли з лиця землі ці два населені пункти».

«Наразі ми бачимо, що вони ще й штурмувати почали, тобто не полишають планів (захопити міста)», – додала Маляр.

Своєю чергою на куп’янському та лиманському напрямках фіксується деяке зниження активності противника. Зокрема, кількість боїв там значно зменшилася, як зазначила заступниця міністра. Водночас вона наголосила, що росіяни збираються з новими силами і готуються, але від планів вийти на Куп’янськ і Донецьку, Луганську області не відмовилися.

«На бахмутському напрямку в нас стабільно є успіхи. Ми дуже поступово, але впевнено просуваємося там уперед. Основні бої всі знають – Курдюмівка, Кліщіївка, Андріївка», – заявили в Міноборони.

Говорячи про ситуацію на півдні, Маляр повідомила, що там є просування українських Збройних сил.

«І за цими напрямками, де є успіхи, ми зміцнюємося на рубежах. Але якщо говорити про звільнені населені пункти, то росіяни так просто не хочуть здаватися. У районі Роботиного, наприклад, тривають дуже серйозні бої», – сказала вона.

оренда квартири Львів

Новини