Розвідка Британії: РФ має проблеми з вербуванням в армію, попри високу зарплату і привілеї

Фото: росЗМІ

Попри те, що військова служба у Росії зараз відкриває хороші можливості заробітку, Кремль продовжує відчувати проблеми з вербуванням до лав армії нових людей.

про це розповідає Міністерство оборони Британії у розвідувальному огляді від 29 серпня, пише «Європейська правда».

Аналітики зазначають, що від початку повномасштабної війни службу у російській армії намагаються робити фінансово привабливою, сподіваючись залучити більше людей.

Так, згадують слова Владіміра Путіна ще 4 лютого 2022 року, невдовзі перед вторгненням, що лейтенанти отримують 81,2 тисячі рублів на місяць. Проте вже у жовтні 2022 року Путін обіцяв навіть мобілізованим солдатам 195 тисяч рублів на місяць.

Військові молодших звань, які залучені до війни проти України, зазначає розвідка, зараз отримують понад 200 тисяч рублів на місяць.

«Це у понад 2,7 разів більше, ніж середня заробітна плата у Росії – 72 851 рубль… Дуже ймовірно, що заробітна плата та додаткові привілеї є потужним стимулом для того, щоби йти в армію, особливо для людей з бідніших регіонів Росії. Але все одно малоймовірно, що Росія досягне своїх цільових показників залучення добровольців до лав армії».

Нагадаємо, у попередньому огляді розповідали, що Москва може відмовитися від чергових навчань «Запад» через нестачу особового складу і техніки, а також побоювання критики.

Щодо наслідків ймовірної загибелі керівника ПВК «Вагнер» Євгенія Пригожина та інших для її майбутнього, розвідка вважає, що це буде мати «глибоко дестабілізуючий вплив».

оренда квартири Львів

Новини