Шмигаль передав Папі фотоальбом про злочини РФ в Бучі, Бородянці та інших містах України

Фото: Денис Шмигаль, Телеграм-канал

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зустрівся у Ватикані з Папою Франциском і передав йому фотоальбом про злочини Росії в Бучі, Бородянці й інших містах України.

Про це Шмигаль повідомив у своєму Телеграм-каналі.

«У Ватикані зустрівся з Його Святістю, Папою Франциском. Розповів, як українці щодня вимушені боротися за свої життя у війні, яку розв’язала Росія.

Ми цінуємо зусилля Святого Престолу, спрямовані на завершення війни, і вважаємо, що найкращий шлях до миру – це формула президента України Володимира Зеленського. Сподіваємось, Ватикан долучиться до її реалізації, зокрема до процесу повернення полонених і депортованих, відновлення справедливості та фіксації закінчення війни.

Передав Папі Франциску фотоальбом про злочини росії в Бучі, Бородянці й інших містах України. Цей альбом наочно демонструє ненависть і жорстокість агресора, які він приніс на українські землі».

Шмигаль додав, що подякував Папі за гуманітарну допомогу, а також за лікування у ватиканському госпіталі українських дітей, які постраждали від російської агресії.

Прем’єр також запросив Папу Франциска в Україну: «Будемо раді вітати Понтифіка в ці нелегкі часи. Розраховуємо, що Святий Престол використає свій вплив, аби повернути мир на всі наші землі».

оренда квартири Львів

Новини