США будуть підтримувати Україну і в 2024, щоб «гарантувати стратегічну поразку Путіна» – Блінкен

Фото: France24/AFP

Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що Штати будуть підтримувати Україну і в наступному році, «щоб гарантувати, що війна президента Путіна завершиться стратегічною поразкою».

Про це повідомляє France24/AFP, пише Українська правда.

«Бюджет США продовжить нашу безпекову, економічну, енергетичну та гуманітарну підтримку України, щоб гарантувати, що війна президента Путіна завершиться стратегічною поразкою».

«Я думаю, що в Україні є території, за які українці будуть боротися. Проте є території, які вони вирішать повернути іншими способами».

«Чого ми не хочемо… щоб це врегулювалося в такий спосіб, який просто дозволить росіянам перезавантажитися, переозброїтися і потім знову атакувати».

Блінкен запропонував роль дипломатії у визначенні майбутніх кордонів України, в той же час підтвердивши, що будь-які мирні рішення мають бути прийняті Києвом.

Держсекретар США неодноразово заявляв, що війну потрібно закінчити дипломатичним шляхом, але відкинув найближчі перспективи переговорів, оскільки вважає, що Росія не налаштована на це, і зосередився на допомозі українським військовим у відбитті атак росіян.

Також він зазначив, що бюджет США на 2024 рік розрахований на те, щоб продовжити підтримку України у безпековій, енергетичній та гуманітарній сферах.

оренда квартири Львів

Новини