Зі Львівщини на передову відправили три «швидких» та пожежне авто

Фото: ЛОВА

Щоб виграти війну потрібні не лише танки та зброя, а й спеціальна техніка. Благодійний фонд «Smart Medical Aid» спільно з «British-Ukrainian Aid» та Львівською обласною військовою адміністрацією передали на фронт три «швидкі» та один пожежний автомобіль. Як дізнались журналісти програми «Очі», їх мають отримати військові на Херсонському та Бахмутському напрямку.

Одна з карет швидкої вже наповнена необхідним медичним обладнанням. Інші автомобілі планують ще доукомплектувати моніторами, апаратами для штучної вентиляції легень (ШВЛ), дефібриляторами, відсмоктувачами, ношами та медичними рюкзаками.

«Ми закупили 610 таких рюкзаків і наповнення кожного – це десь 3 тисячі доларів», – розповіла голова фонду «Smart Medical Aid» Ірина Рибінкіна.

Пожежний автомобіль безкоштовно подарували фонду німецькі благодійники. Його ринкова ціна становить 11,5 тисяч доларів.

Фото: ЛОВА

Автомобілі передали в межах ініціативи «1000 автомобілів свободи». Як повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький, загальна вартість автомобілів – понад 1 млн євро. Новенькі машини поїдуть на Херсонський та Бахмутський напрямок.

«Бахмут – зараз одна з найгарячіших точок , тому дуже важливо допомагати  військовим, щоб вони тримали цю військову фортецю мужності і гідності», – сказав Максим Козицький.

Далі ці машини перефарбують і використовуватимуть для евакуації.

Новини