Струтинський спиртзавод на Львівщині продали за 100  млн гривень

Фото: spfu.gov.ua

100 млн гривень. Такою була фінальна ставка на торгах за Струтинський спиртзавод, що на Львівщині. За актив змагалися 2 підприємці. Під час торгів вартість об’єкта зросла в 3,2 раза.

Про це повідомляє Фонд державного майна України.

Окрім переможної ставки, переможець аукціону повинен сплатити 31,3 млн гривень боргів підприємства – перед бюджетом та працівниками.

«Приватизація такого об’єкта – можливість залучити приватні інвестиції у розвиток активу, створити нові робочі місця та повернути борги, які накопичувались роками.

На підприємствах спиртової галузі можна виробляти не лише алкогольні напої. Підприємці також використовують ці активи для виробництва газованої води, розчинників для хімічної промисловості, біоетанолу, косметичних засобів та зберігання зерна», – йдеться в повідомленні.

Струтинський спиртзавод заснований у 1906 році, остання модернізація активу відбулася в 2019 році. Підприємство займається виготовленням етилового спирту і може щоденно виробляти 22 тисячі літрів.

Саме через широкі можливості для подальшого виду діяльності спиртзаводи стали  одними з найпопулярніших активів малої приватизації. За рік команда ФДМУ продала 14 спиртзаводів та залучила 965 мільйонів до держбюджету – це понад 25% від усіх надходжень малої приватизації. 

оренда квартири Львів

Новини