У Байдена переконані, що Конгрес попри розбіжності таки ухвалить пакет підтримки України

Фото: Громадське

Білий дім зберігає впевненість, що попри розбіжності, які висловлюються різними представниками в Конгресі США щодо продовження підтримки України, законопроєкт з новим масштабним пакетом допомоги зрештою буде ухвалений.

Про це заявив у п’ятницю під час брифінгу в Білому домі радник президента США з питань нацбезпеки Джейк Салліван, передає Укрінформ.

«На основі наших консультацій на Капітолійському пагорбі (в Конгресі США – ред.) ми вважаємо, що в обох палатах надалі зберігається потужна двопартійна підтримка щодо продовження фінансування (підтримки України – ред.)»,– зауважив представник Білого дому.

Він висловив переконання, що і республіканці, і демократи визнають: Сполучені Штати не можуть відмовитися від цього в такий критичний момент. Тож, за його словами, в адміністрації зберігається впевненість, що попри складні законодавчі процедури Сполучені Штати зрештою зможуть продовжити підтримку України та надалі очолювати коаліцію країн, які також активізувалися на цьому напрямі.

Нагадаємо, у серпні Білий дім звернувся з офіційним листом до Конгресу щодо виділення додаткового фінансування для вирішення критичних потреб, у тому числі для допомоги Україні, а також країнам, постраждалим від війни РФ.

Тим часом ультраправі республіканці в Палаті представників США продовжують виступати проти подальшої підтримки України, в той час, як партійні керівники в Конгресі наголошують на необхідності її продовження.

оренда квартири Львів

Новини