У ГУР мають список російських стратегічних об’єктів, які будуть знищені

Фото: РБК-Україна

У Головному управлінні розвідки Міноборони заявили, що мають список російських стратегічних об’єктів, які підлягають знищенню, і методично працюють над ним.

Про це заявив представник ГУР МО Вадим Скібіцький в етері телемарафону, пише Українська правда.

«Ми працюємо методично, визначаємо найбільш критичні цілі й найбільш критичні об’єкти для самої РФ. Це військові об’єкти, об’єкти оборонно-військового комплексу, які забезпечують виготовлення ракет, безпілотників, і це об’єкти, які стосуються логістики. Тому цілей багато.

Вони усі пронумеровані, визначені по ієрархії, визначене їхнє значення, і ми цілеспрямовано знищуємо їх для того, щоб зменшити потенціал РФ і досягти ефекту доміно, коли знищення одного підприємства призведе до того, що інші, які зав’язані на його продукції, перестануть виготовляти військову продукцію».

Зараз Україна «працює» всіма засобами, які в неї є, використовує комплексний підхід. До нього входять безпілотними, ракетні системи та агенти на території Росії. У тому числі використовують методики НАТО.

31 серпня в Головному управлінні розвідки Міноборони України підтвердили знищення чотирьох російських військово-транспортних літаків Іл-76 під час нічної атаки безпілотників на Псков.

21 серпня російські Telegram-канали повідомили про спробу атаки дроном ЗСУ аеродрому у Калузькій області. Там, як стверджувалиTelegram-канали, ушкоджень зазнав літак, який не використовується.

19 серпня безпілотники атакували військовий аеродром у Новгородській області РФ, повідомлялося про пошкодження щонайменше одного літака.

Пізніше ЗМІ повідомили, що внаслідок атаки безпілотників на аеродром Україна вперше змогла повністю знищити стратегічний ядерний бомбардувальник Збройних сил РФ.

Згодом джерело у розвідці повідомило, що внаслідок атак по аеродромах «Сольці» та «Шайковка» були повністю знищені два стратегічних бомбардувальники Ту-22М3, ще два літаки пошкоджені.

оренда квартири Львів

Новини