У Львові невідомі пошкодили скульптуру «Впевнена»

Фото: П. Гудімов

Вночі невідомі пошкодили скульптуру «Впевнена» у Стрийському парку. Жіночу скульптуру облили речовиною, схожою на технічне мастило, та хотіли підпалити. Охоронець парку помітив скупчення людей перед скульптурою близько 23:00 год та одразу викликав поліцію.

Про це повідомили в Львівській міськраді.

Правоохоронці перевіряють камери спостереження, щоб встановити обставини та осіб, що скоїли правопорушення. Куратор проєкту Павло Гудімов виїхав на місце та тісно співпрацює із правоохоронцями.

 «Поки триває слідство і встановлення осіб, які скоїли цей акт – я не володію інформацією про корінь зла. З своєї сторони хочу принести вибачення власнику скульптури Юрію Сташківу, який є засновником Канівського скульптурного симпозіуму – який люб’язно надав твір для експонування та фінансово підтримав перевезення і встановлення скульптур, а також автору – Василю Корчовому. Особи які вдіяли таке мають бути знайдені та притягнені до відповідальності. Львів і Україна ніколи не будуть середньовічною провінцією незважаючи на такі старання», – написав він у своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, скульптура «Впевнена»  встановлена в рамках тимчасової виставки, яка складається із восьми сучасних скульптур колекції Канівського мистецького об’єднання «ЧервонеЧорне». Її відкрили у межах щорічного «Львівського тижня скульптури».

оренда квартири Львів

Новини