У Львові під пам’ятником Міцкевичу збудують підземний паркінг

Фото: discover.ua

У Львові планують реконструювати площу Міцкевича, змінити там організацію руху транспорту та облаштувати під нею однорівневий паркінг на 40 місць. Натомість, за монументом замість парковки мають намір організувати пішохідну зону.

За планом, ліворуч від пам’ятника Міцкевичу буде заїзд до підземного паркінгу,  а праворуч – виїзд. Під землею облаштують 40 паркомісць. На частині зможуть паркуватись клієнти готелю, який будують поруч. А інша частина буде комунальною.

Про це йдеться в сюжеті програми «Очі» на «Першому Західному».

Як розповів журналісту головний архітектор Львова Антон Коломєйцев, в концепції будівництва готелю передбачалось будівництво паркомісць.

«Однак, коли буди зроблені археологічні дослідження, то виявили історичні мури, які було збережено, заекспоновано. Вони в межах готелю, в підземному поверсі будуть присутні.  Але це не дало можливості зробити там повноцінний паркінг», – розповів чиновник.

За пам’ятником Міцкевичу дорогу планують прибрати та облаштувати пішохідну зону: посадити дерева, кущі, встановити лавки. Смітники ж сховають під землю. Натомість перед монументом мають намір організувати двосторонній рух з виділеною смугою для громадського транспорту.

Як запевнив Антон Коломєйцев, в проєкті врахували особливості колектора, яким рухається річка Полтва, і  його будівництво на зачепить.

Громадське обговорення проєкту має відбутись 21 лютого о 15:00 у Пороховій вежі.

Новини