У Львові створять Національний реабілітаційний центр

Фото: ЛОР

Комісія з питань комунального майна Львівської обласної ради підтримала ініціативу створення  на території комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи» – Національного реабілітаційного центру. Проєкт реалізовуватиметься в межах Рамкової угоди між урядами України та Австрії про економічну співпрацю у розвитку проєктів.

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної ради.

«Міністерство охорони здоров’я України визначило Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького замовником будівництва, реалізовувати угоду буде австрійська компанія Vamed. Центр займатиметься реабілітацією, протезуванням, реконструктивною хірургією. Вартість проєкту – 75 млн євро», – поінформував в.о. ректора медуніверситету Орест Чемерис.

Після рішення комісії з питань комунального майна госпіталь звернеться з клопотанням до Львівської міської ради про отримання дозволу на поділ земельної ділянки на користь Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

«Таким чином ми готуємося до будівництва Національного реабілітаційного центру у Львові, який буде складовою частиною великого реабілітаційного комплексу на заході України», – підкреслив заступник голови комісії Ростислав Добош.

Комісія також підтримала ініціативу створення Клінічного центру дитячої медицини на базі об’єднаних двох комунальних закладів Львівської обласної ради: Львівської обласної дитячої лікарні «ОХМАТДИТ» та Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Крім того, депутати погодили приєднання до Львівської обласної клінічної лікарні – Львівської обласної лікарні відновного лікування №3 і Львівського обласного патологоанатомічного бюро.

оренда квартири Львів

Новини