У РФ закінчаться «інструменти війни» до кінця весни – Буданов

Фото: РБК-Україна

Керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов вважає, що у Рф залишився час до кінця весни, щоб спробувати досягнути бодай якихось своїх воєнних цілей в Україні, оскільки потім у неї закінчаться «її інструменти війни».

Про це він заявив в інтерв’ю USA Today, передає Укрінформ.

«Росія витратила величезну кількість людських ресурсів, озброєння та матеріалів. Її економіка та виробництво не в змозі покрити ці втрати. Вона змінила свій військовий ланцюг командування. Якщо російські військові не досягнуть своїх цілей цієї весни, то у неї закінчаться її інструменти війни», – зазначив Буданов.

За словами керівника ГУР, Україна і РФ зійдуться у «вирішальній битві цієї весни, і ця битва буде останньою перед тим, як закінчиться ця війна».

Буданов також наголосив, що війна не закінчиться, доки український Крим не буде звільнений з російської окупації.

В інтерв’ю очільник воєнної розвідки України також відкинув припущення західних політиків, які стверджують, що постачаючи все більше важкого озброєння Україні, НАТО ризикує бути втягнутим у ширшу війну з Росією.

«Цей конфлікт вже переріс в екзистенційну війну між РФ і Заходом. Так, Захід не бере участі у цій війні своїми військами. Але вони надають нам зброю, щоб ми могли використовувати її у боротьбі. Це означає, що перемога України над Росією – це спільна перемога. А якщо Україна впаде – хоча це малоймовірно – це буде поразка для всієї західної цивілізації», – зазначив Буданов.

Як повідомлялося, раніше Буданов в інтерв’ю «Голосу Америки» заявив, що першим етапом завершенням війни стане вихід Сил оборони України на кордони 1991 року.

Новини