«Укренерго» скасував екстрені відключення світла у Київській області

Фото: Новое время

Київські регіональні електромережі повернув світло споживачам у місті Київ, до яких застосовувались екстрені відключення світла за розпорядженням Укренерго 27 жовтня.

З 00:45 28 жовтня усі домівки мешканців Київської області зі світлом, повідомляє пресслужба компанії.

«Ситуація в енергосистемі напружена. Просимо всіх клієнтів підтримати енергетиків у боротьбі на енергофронті. Для цього споживати електроенергію помірно – вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії зранку з 06.00 до 11.00 та ввечері з 17.00 до 23.00. Бізнес-клієнтів просимо обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів».

В Укренерго також радять правильно включати електроприлади після стабілізаційного відключення, щоб запобігти одночасному значному зростанню навантаження та аваріям на електромережах.

В компанії нагадують, вчора вночі РФ знову атакувала об’єкти енергетичної інфраструктури. З ладу були виведена низка критично важливих об’єктів. Внаслідок цього в Києві та області виник дефіцит потужності в розмірі 30% споживання. Щоб не допустити повного знеструмлення столиці та центральних регіонів України, держенергокомпанія НЕК «Укренерго» вимушена вводити безпрецедентні екстрені обмеження електропостачання.

Зазначається, що графіки стабілізаційних відключень, які складені напередодні, більше на актуальні. На жаль, найближчими днями зберігається висока можливість застосування більш жорстких й тривалих відключень електропостачання.

Новини