Усі ворожі цілі, які рухалися на Київ знищені. Уламки ракети спричинили пожежу

Фото ілюстративне: Укрінформ

Російські окупанти завдали комбіновано ракетного удару по Києву, крилаті ракети типу Х-101/555/55 попередньо летіли з району Саратовської області. Також по столиці були запущені ракети іншого типу, ймовірно – балістичного. Усі ворожі цілі були знищені.

Про це повідомила Київська міська військова адміністрація (КМВА).

«Чергова ракетна атака ворога на мирне місто з метою вбити цивільне населення та зруйнувати інфраструктуру. І знов атака не проста, а комбінована. Попередньо, з району Саратовської обл., з літаків стратегічної авіації Ту-95МС рашисти випустили крилаті ракети типу Х-101/555/55. Одночасно по Києву були запущені ракети іншого типу, ймовірно – балістичного. Усі ворожі цілі, які рухалися в напрямку столиці були знищені силами і засобами ППО».

За даними КМВА, у Києві без жертв та руйнувань. (Офіційна інформація про кількість та типи збитих повітряних цілей буде опублікована Повітряними Силами після узагальнення даних.)

Оновлено. Як згодом повідомили в ДСНС, 6 вересня було ліквідовано пожежу на території торговельного підприємства на Київщині, що виникла через падіння уламків ворожої ракети, жертв і потерпілих немає.

оренда квартири Львів

Новини