«Вразливість до атак БпЛА». Британська розвідка пояснила, чому РФ скасовує паради до 9 травня

Вибух у небі над Кремлем 3 травня 2023 року. Скрін з відео: росЗМІ

Скасування заходів до так званого Дня перемоги в Росії в низці регіонів може свідчити про все більше відчуття загрози серед російського керівництва у зв’язку з останніми атаками безпілотників.

Про це йдеться в суботньому огляді розвідувальної спільноти Міністерства оборони Великої Британії, пише «Європейська правда».

Як зазначає британська розвідка, вже шість областей і 21 місто Росії, а також окупаційна влада тимчасово окупованого Криму скасували «паради» 9 травня. Крім того, Кремль у цей день не проведе урочисте прийняття, а в Москві святкування, ймовірно, відбудеться в менших масштабах.

«Час удару безпілотників по Кремлю за кілька днів до «Дня перемоги» свідчить про все більшу вразливість Росії до таких атак і майже напевно підвищив відчуття загрози у російського керівництва у зв’язку із заходами, присвяченими «Дню перемоги», – йдеться в огляді.

Як додає британська розвідка, на скасування заходів до 9 травня вплинули, ймовірно, і можливі протести й невдоволення війною в Україні.

Раніше в Росії скасували ходу «Безсмертного полку», під час якої члени родин несуть фотографії померлих ветеранів Другої світової війни, приурочену до 9 травня, а також так звані Армійські міжнародні ігри, відомі «танковим біатлоном».

У британській розвідці раніше пояснювали, що скасування ігор у 2023 році може пояснюватись побоюванням, як їх могли б сприйняти на тлі невдач на фронті, та ризику виграти менше медалей через те, що багато досвідчених танкістів загинули в Україні.

оренда квартири Львів

Новини