Зеленський поговорив із Сунаком про посилення ППО Одещини

Фото: EPA

Президент України Володимир Зеленський у четвер, 7 вересня, провів телефонну розмову із прем’єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком.

 «Чорноморський зерновий експорт. Україна успішно відкрила альтернативний шлях і потребує допомоги партнерів у посиленні ППО Одещини. Подякував Великій Британії за тверду підтримку, зокрема військову», – повідомив Зеленський у своєму Twitter.

Речник британського уряду розповів, що під час розмови Сунак запевнив Зеленського, що Британія «стимулюватиме прогрес» з країнами G20 у подоланні чорноморської зернової блокади з боку Росії, пише Європейська правда з посиланням на Sky News.

«Президент Зеленський поінформував про контрнаступ України та поточні військові потреби, а прем’єр-міністр запевнив у непохитній підтримці Великої Британії та привітав прогрес Збройних сил України на полі бою», – сказав він.

Також під час розмови обговорювали вплив зернової блокади Чорного моря з боку РФ як на Україну, так і на постачання продовольства в усьому світі.

Напередодні Зеленський проводив зустрічі із держсекретарем США Ентоні Блінкеном і прем’єр-міністеркою Данії Метте Фредеріксен.

оренда квартири Львів

Новини