Зеленський: Зробимо захист неба максимально міцним

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський заявив, що разом з командою працюють, аби зробити захист від ракетного терору РФ максимально міцним.

Про це він заявив у своєму вечірньому зверненні.

Зокрема, Зеленський нагадав, що вісімнадцять із вісімнадцяти ракет збито: «Тому й працюємо постійно над візитами, які принесуть іще можливостей, іще систем Patriot, IRIS-T, Crotale, Hawk, NASAMS.

Учора ще ми домовились у Британії з Ріші, премʼєр-міністром, що працюватимемо над коаліцією винищувачів – тренування, літаки, результати. Учора ж це підтримав президент Франції Макрон, а сьогодні підтримав премʼєр-міністр Нідерландів Марк Рютте. Хороший початок коаліції. Дякую всім.»

Президент звернув увагу на те, скільки зусиль варта така зброя для України. Скільки часу, енергії, аргументів, зустрічей, інформаційної роботи дали нам змогу будувати таку систему ППО. Це колосальна робота.

Зеленський наголосив, день за днем, місяць за місяцем команда діяла заради того, щоб в України був захист неба. Колись ми чули, що Patriot – це нібито нереально. А зараз ось вони, Patriot.

«І це ще не все, що ми забезпечимо для України! Ми – разом із партнерами України – зробимо захист від терору максимально міцним».

оренда квартири Львів

Новини