Знищені: 4 зенітних та артилерійських установки, 3 танки та 3 склади з б/к – ОК «Південь»

Фото: ЗСУ

Артилеристи та ракетники Сил оборони виконали близько 170 вогневих завдань. Втрати ворога: 32 окупанти, 4 зенітних та артилерійських установки, 3 танки, 3 авто та 3 склади з боєприпасами в Бериславському і Херсонському районах.

Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».

«Тривають активні бойові дії вздовж лінії зіткнення. Ворог зосереджує свої зусилля на веденні оборонних дій на зайнятих позиціях, наносить ракетно-артилерійські удари по наших підрозділах та населених пунктах, прилеглих до лінії розмежування протиборчих сил.

На Херсонщині окупанти продовжують підрив та розстріл всіх імовірних для використання плавзасобів, критично погіршуючи екологічну обстановку в регіоні.

Понад 50 підірваних ними суден наразі стікають пальним просто у водойми, в тому числі і вдаряючи по екосистемі.

Противник намагається відстежувати склад, стан та переміщення наших підрозділів шляхом ведення повітряної розвідки, з використанням безпілотних апаратів.

А по обіді, спрямував ударний безпілотний апарат типу «Ланцет-3» по наших позиціях в Бериславському районі.

Березнегуватську громаду Миколаївщини вдовж лінії фронту ворог продовжує тероризувати атаками. Сьогодні це були «Калібри» морського базування. Незважаючи на відсутність ракетоносіїв на чергуванні, ворог підступно вивів одного фрегата в море для пуску ракет. Після виконання завдання він знов повернувся у базу.

Тим часом, обидві запущені ракети було знищено силами протиповітряної оборони.

Протягом дня ворог кілька разів атакував наші позиції штурмовою авіацією і ударним Ка-52.

Артилеристи та ракетники Сил оборони, протягом дня завдавали ударів по позиціях ворога та в районах зосередження ворожих сил. Виконано близько 170 вогневих завдань.

Рашистське військо скоротилось на 32 окупанти, 4 зенітних та артилерійських установки, 3 танки, 3 автівки, 3 склади з боєприпасами в Бериславському і Херсонському районах.

В акваторії Чорного моря виконують завдання 7 кораблів та катерів ворожого недофлоту, які маневрують вздовж південно-західного узбережжя Криму. Носіїв крилатих ракет на чергуванні не зафіксовано. Але загроза застосування ракет, в тому числі з моря – залишається. Загроза дронових атак також цілком імовірна».

Новини