ЗСУ ударили по системах ППО, скупченню техніки та опорних пунктах РФ – ОК «Південь»

Фото: ЗСУ

Авіацією ЗСУ відпрацьовано по опорному пункту та зосередженню ворожих сил в Баштанському і Бериславському районах. А також – по скупченню ворожої техніки в районі Снігурівки, системах ворожої ППО у Херсонському районі. Ракетно-артилерійські підрозділи виконали понад 140 вогневих завдань, в тому числі по окупантах в Геройському і Раденську.

Ворожу армію скорочено: на 57 військових, 2 танки, 2 крупнокаліберні гаубиці, 3 одиниці авто-бронетехніки.

Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».

«З метою уточнення положення наших військ та корегування вогню артилерії протягом бойового дня зафіксовано активізацію безпілотної розвідки. Ворог випустив понад чотири десятки дронів-шпигунів.

Тричі по нещодавно звільнених населених пунктах Бериславщини прилітали ворожі дрони-камікадзе типу «Ланцет», ще два рази ворог атакував безпілотниками, спорядженими ВОГами, і тричі – штурмовою та армійською авіацією. Люди не постраждали.

По обіді, по Мирівській і Марганецькій громадам Нікопольщини ворог вдарив важкою артилерією та «Ураганом». Без людських втрат.

А ось пізно ввечері, внаслідок обстрілу Мирівської громади, ворожий снаряд влучив у житловий будинок. Поранену 9-річну дитину госпіталізовано.

Нашою штурмовою та армійською авіацією відпрацьовано по опорному пункту та району зосередження ворожих сил та засобів в Баштанському і Бериславському районах, відповідно. А бомбардувальники і винищувачі працювали по скупченню ворожої техніки в районі Снігурівки, системах ворожої протиповітряної оборони в Херсонському районі.

Ракетно-артилерійськими підрозділами виконано понад 140 вогневих завдань, в тому числі по району зосередження ворожої живої сили та техніки в Геройському і Раденську.

Встановлено, що за підсумками 255-ої бойової доби на нашому напрямі ворожу армію скорочено на 57 рашистів, 2 танки, 2 крупнокаліберні гаубиці, 3 одиниці авто-бронетехніки. Пошкоджено ще одну гармату-гаубицю і 2 автівки.

Чорноморське угруповання ворожих сил нараховує 3 одиниці без ракетоносіїв на чергуванні».

Новини