Данілов про війну: «Сподіватися, що Путін зупиниться, – самообман

Фото: РНБО

Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов вважає, що російський президент Володимир Путін не зупиниться в загарбницьких діях і готує ВПК Росії до тривалої війни проти України.

Про це він заявив в інтерв’ю польській газеті Wyborcza

«Треба розуміти, що Володимир Путін поклав усе на одну карту – карту війни з Україною. Сподіватися, що він зупиниться і не спробує довести її до логічного кінця, – самообман.

Сьогодні Путін хоче відпочити, бо бачить, що росіяни «згорають», але ми знаємо, як важко сьогодні працює їхній військово-промисловий комплекс, знаємо кількість танків і ракет, якими вони оснащені.

Наші війська виконують потужну задачу по знищенню ворога. Чи можна це зробити швидко? На жаль, ні, тому що Росія – велика колоніальна країна. Хоча це називається федеративною країною, вони насправді колонізовані нації. Росія знищує їхню культуру, мову та традиції, і тепер вони (росіяни – ред.) хочуть використати їх групами у цій війні.

Перемогти Росію буде непростим завданням. Але ми усвідомлюємо, що сьогодні боремося не лише за себе, а й за Європу».

Данілов наголосив, що військова допомога для України потрібна всьому цивілізованому світу, бо якщо тоталітарна держава переможе, цей «бумеранг» розлетиться по всьому світу, будь-хто силою зможе окупувати іншу країну.

Секретар РНБОУ вважає, що «Путін поспішає», бо ще два-три роки – і буде абсолютно нове покоління, яке будуватиме Україну. Данілов навів приклад своїх синів, які росли вже без радянщини й «комуністично-комсомольської плісняви» – і виросли вільними людьми, які вільно розмовляють англійською мовою.

Також Данілов підтвердив свою думку, що ми за життя побачимо крах Росії: «Я впевнений у цьому. Ми побачимо вільну Ічкерію, Татарстан і, можливо, інші території».

Українська правда

Новини