На Львівщині відновили комендантську годину

Фото: ЛОВА

На Львівщині у відповідності до нових розвідданих, а також інформації про можливу діяльність диверсійних груп відновили комендантську годину у Великодню ніч – з 23:00 23 квітня до 05:00 24 квітня.

Про це повідомив голова Львівської ОВА (ОДА) Максим Козицький

«У відповідності до нових розвідданих, а також інформації про можливу діяльність диверсійних груп на території області, ухвалено рішення про відновлення комендантської години у Великодню ніч, з 23:00 23 квітня до 05:00 24 квітня.

Надалі щодня комендантська година триватиме з 23:00 до 05:00.

Церковне керівництво області солідарне з цим рішенням. В усіх храмах Львівщини нічні Богослужіння переносять на вранішні години.

На жаль, у ворога нема такого поняття, як велике релігійне свято. Він озвірів настільки, що не розуміє, що таке Великдень. Тому у ці світлі дні є велика загроза провокацій.»

Він також закликав мешканців області, якщо вони баачать підозрілі літаючі об’єкти, повідомляти про них через чат-бота у телеграмі «Шось летить» – @rusrocketfly_bot

А якщо вони помітили інші підозрілі об’єкти або людей – телефонувати у поліцію за номером 102.

«Час такий, що краще святкувати у вузькому сімейному колі. У гості – після перемоги. Будьмо пильними. Вірмо у наші ЗСУ.»

Новини