На Львівщину переїжджають два великі машинобудівні підприємства

Фото: Minprom.ua

На Львівщину переїжджають два великі українські машинобудівні підприємства. Одне з них проєктує, будує, монтує вітроустановки, генерує та здійснює постачання електроенергії, інше – є лідером на ринку пожежної, спеціалізованої та сільськогосподарської техніки.

Про це повідомив голова Львівської ОВА (ОДА) Максим Козицький.

«Перше підприємство – це ТОВ «УК «ВІТРОПАРКИ УКРАЇНИ», в складі групи компаній ПАТ «Краматорський завод важкого верстатобудування», яке створило сучасне виробництво повного циклу.

Компанія проєктує, будує, монтує вітроустановки, генерує та здійснює постачання електроенергії. Підприємство з Краматорська максимально використовує енергетичний потенціал України.

«Пожмашина» – підприємство, яке працює впродовж 90 років. Є лідером на ринку пожежної, спеціалізованої та сільськогосподарської техніки. Це надійний партнер служби ДСНС України.»

Козицький додав, що з Чернігівської області на Львівщину релокують третину заводу «Пожмашина». Після завершення війни планують частину виробництва залишити і розпочати виробництво вантажної техніки, що створить нові робочі місця.

З міркувань безпеки адреси, де будуть працювати підприємства, він не назавав.

Голова Львівської ОВА повідомив, що від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну на Львівщину релокувались 79 підприємств. З них 32 уже працюють. Окрім того охочі переїхати і працювати продовжують звертатися. Відділ інвестиційної політики Львівської ОВА вже опрацював 347 заявок на переміщення виробничих потужностей.

Новини