Резніков назвав три сценарії завершення війни

Фото: Міноборони

Міністр оборони Олексій Резніков назвав три можливі сценарії завершення війни з Росією серед яких розвал РФ, перемога України на полі бою, та черговий нібито «жест доброї волі РФ».

Про це Резніков заявив на конференції Forbes Ukraine «Будуємо разом», повідомляє «Інтерфакс-Україна»

«Перший сценарій буде приблизно такий самий, як і «good will», «добра воля» росіян, яку було оголошено, коли вони втекли з Київщини, Чернігівщини, Сумщини та острова Зміїний.

Відповідно, я думаю, що він буде розбитий на кілька ланцюжків. Спочатку ми вийдемо з вами на позиції до 24 лютого поточного року, далі будуть якісь розмови щодо статусу окупованого раніше Донецька, Луганська та Криму, але за столом із нашими потужними партнерами».

За словами Резнікова, «Мінська-3» точно не буде і якихось капітуляційних домовленостей не буде: «З дулом біля скроні ніхто не вестиме переговори».

«Варіант другий – поступово ми перемелюватимемо Збройні сили РФ, тому що це насправді війна ресурсу на ресурс. У них більше людей, території, танків, літаків і т.д., але все несучасне, все давнє, і вони сьогодні використовують принцип м’ясорубки».

За словами міністра, другий варіант перемоги не настільки швидкий: «До кінця цього року, можливо, із захопленням початку нового року».

«Третій – драматичніший для РФ, це розвал РФ, це парад суверенітетів на кілька різних суб’єктів: Татарстан, Башкирстан, на Сході і т.д. Ми це з вами точно при нашому житті побачимо, але це трохи тривала історія».

Новини