Ворог гатить по Миколаєву та області, у тому числі касетними боєприпасами, 1 загиблий

Фото ілюстративне

Внаслідок обстрілів окупантів Миколаєва та області одна людина загинула, шестеро – поранені, горіли поля з врожаєм та суха трава, зазнали руйнувань будинки, підприємства та інфраструктура.

Про це повідомляє Миколаївська обласна державна адміністрація.

Зокрема, зранку, 21 червня, у Миколаєві ракетними ударами уражено промисловий об’єкт, пошкоджено будівлі підприємств. Також нанесено удар по житловим кварталам, використовуючи заборонені касетні боєприпаси. Одна з касет розірвалася на подвір’ї приватного будинку. Там перебували двоє чоловіків. Один загинув на місці, другий поранений та отримує допомогу медиків.

Також зранку були обстріли у Широківській громаді Баштанського району. За попередньою інформацією потерпілих немає. Пошкоджений дах у школі, пошкоджені три житлових будинки. Також були попадання на сільськогосподарські угіддя.

Вдень, 21 червня, були обстріли в Інгульській громаді. Двоє людей поранено. Інформація щодо пошкоджень уточнюється.

Тривають обстріли у Березнегуватській громаді. Інформація щодо потерпілих і пошкоджень уточнюється.

У Миколаївському районі, зранку, 21 червня, внаслідок обстрілів села Солончаки Куцурубської громади пошкоджена соціальна інфраструктура. Без жертв.

Вдень, 21 червня, зафіксовані обстріли міста Очакова Очаківської громади. Одна людина зазнала поранень. Пошкоджено два об’єкти соцінфраструктури, портова інфраструктура, житлові будинки, гаражі, автомобілі, загоряння сухої трави. У передмісті горіли поля з врожаєм. 250 абонентів без газопостачання.

Також були обстріли села Стара Богданівка Радсадівської громади. Без жертв.

Протягом дня, 21 червня, обстріли селища Первомайське, села Новомиколаївка Первомайської громади. Поранено людину. Пошкоджені будинки. Загоряння сухостою та полів з врожаєм.

Вчора, протягом другої половини, дня в селі Червоне Воскресенської громади спостерігалися обстріли. Поранено одну людину. Займання сухої трави та полів з врожаєм.

Обстрілів зазнала Мішково-Погорілівська громада. Пошкоджено промислову інфраструктуру.

У Вознесенському та Первомайському районах день та ніч пройшли відносно спокійно.

Новини