Зеленський: Ми не прив’язуємося до дат деокупації, а до людей і відповідної зброї

Фото: ОПУ

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна не поспішатиме з деокупацією територій, якщо це вимагатиме десятків тисяч жертв, а чекатиме на потрібне озброєння.

Про це він заявив на брифінгу за підсумками зустрічі з президенткою Словаччини Зузаною Чапутовою, повідомляє Українська правда.

«Ми не прив’язуємося до дат деокупації, ми прив’язуємось до людей. Якщо ті чи інші наші кроки, наші операції, пов’язані з деокупацією того чи іншого регіону, будуть пов’язані з десятками тисяч загиблих наших людей, то ми будемо чекати на відповідну зброю, щоб зберегти по-максимуму наших людей… Бо ці території без живих українців нам, чесно кажучи, не в пріоритеті».

Президент наголосив, що на сході українським військовим «складно через те, що бракує кількості відповідної зброї».

«Ситуація складна на сході через те, що там зосереджена найбільша кількість техніки, військових формувань, батальйонів як РФ, так і зрадників, які є колаборантами, сепаратистами, представниками умовних «ДНР» і «ЛНР». Вони зосередили всі сили там, щоб виконати той чи інший план», – зазначив Зеленський.

Водночас він запевнив, що Україна буде деокуповувати всю територію, яка належить їй історично і згідно з усіма міжнародними законами.

Новини