Аграрії Львівщини зможуть отримати фінансову підтримку за приріст поголів’я корів

Фото: minagro

З 1 квітня аграрії Львівщини можуть подавати документи на отримання фінансової підтримки у вигляді дотації за приріст поголів’я корів. Цей напрям передбачений Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області.

Про це повідомили в Львівській обласній військовій адміністрації.

Дотацію надаватимуть суб’єктам підприємництва (юридичним особам, сімейним фермерським господарствам, фізичним особам-підприємцям) за прирощене або новостворене поголів’я корів  у період з 1 квітня 2022 року до 1 квітня 2023 року, ідентифіковане та зареєстроване відповідно до законодавства, в розмірі до 30 000 гривень за кожну голову. 

«Дотацію на збільшення поголів’я корів для зареєстрованих суб’єктів господарювання започаткували вперше. Про її результативність будемо говорити після завершення приймання документів, однак враховуючи аналітику  реєстрації нових  суб’єктів підприємництва і новоствореного поголів’я корів в Реєстрі тварин вже бачимо позитивні тенденції та зацікавленість населення до офіційної реєстрації власного бізнесу.  Це ще один крок до отримання додаткових коштів для розширення виробничих потужностей галузі скотарства», – розповідає  директорка департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман.

Детальніше з умовами участі у програмі та зразками документів можна ознайомитись тут.

оренда квартири Львів

Новини