Готуємо наших воїнів до звільнення України – Зеленський про засідання Ставки

Фото: ОП

На Ставці верховного головнокомандувача розглядалося питання повернення наших воїнів до активних дій заради звільнення окупованих територій України.

Про це у своєму вечірньому зверненні повідомив президент Володимир Зеленський.

За його словами, засідання Ставки проходило в розширеному форматі. Доповідали ГУР, Міністерство оборони, Головком, командувачі напрямків. Детально займаємося ситуацією на кожному з фронтових напрямків.

Зеленський наголосив. Найтяжче зараз, як і раніше, – в Бахмуті і бої, що мають значення для захисту міста.

«Я наведу лише один приклад. Зараз Ставку ми проводимо доволі часто – мінімум двічі на тиждень. Минуле засідання було в четвер. І сьогодні генерал Сирський доповів, що від минулої Ставки лише на його напрямку близько 800 убитих ворогів.

Росія взагалі не рахує людей, відправляючи їх на постійні штурми наших позицій. Інтенсивність боїв лише наростає. Я дякую всім українським воїнам, які попри цей божевільний тиск окупанта захищають наші позиції та знищують російську армію! Дякую кожному й кожній, хто підтримує наших воїнів».

Зеленський додав, що також розглядали на Ставці й інші напрямки на Донбасі, також зони відповідальності угруповань «Таврія», «Одеса». Зокрема, генерал Москальов доповів щодо ситуації навколо Херсона та в області: «Понад 30 російських обстрілів Херсонської області за цю добу. Просто по вулицях, просто по людях. Мої співчуття усім, хто втратив рідних. За сьогодні вже четверо загиблих. Зробимо все, щоб придушити терористів».

Генерал Наєв доповів щодо ситуації на півночі й по периметру кордону: контроль над ситуацією – у наших сил.

Також було детально розглянуто логістику для передової, покриття дефіцитів.

«Готуємо повернення наших воїнів до активних дій заради звільнення нашої землі. Пам’ятаємо цю нашу цілком справедливу мету і щодня наближаємося до її реалізації. Україна буде вільною. Вся Україна».

Новини