Львів’яни не поспішають обмінювати лампи розжарювання на LED

Фото: galka.if.ua

За перший тиждень роботи програми обміну ламп розжарювання на LED у відділеннях Укрпошти українці обміняли перший мільйон своїх старих ламп.

Про це повідомили в пресслужбі Укрпошти.

Зазначається, що програма стартувала 31 січня в обласних центрах та великих містах України, куди були доставлені перші 4 мільйонів ламп. Так, кияни за тиждень обміняли понад 162 тисяч ламп, харків’яни – понад 80 тис, дніпряни – 88 тис, львів’яни – 69 тис.

Наступного тижня ще 6 млн лампочок будуть доступні в містах районного значення. До кінця лютого, завдяки пересувним відділенням Укрпошти, лампи мають надійти й до найменших сіл по всій країні, щоб освітлювати домівку кожного українця.

За словами генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського,  переважна більшість людей прийшли до відділень без попередньої реєстрації.

Він додав, що за тиждень охочих обміняти лампи зголосилося більше: ті, хто зареєструвався в Дії, тільки з середи почали отримувати підтвердження на обмін, дехто вже встиг прийти у відділення, а дехто отримає лампи на наступному тижні.

Планується на першому етапі в найближчі місяць-півтора видати до 20 млн нових енергоощадних LED-ламп. Замовити послугу можна як у відділенні «Укрпошти», так і в застосунку «Дія».

оренда квартири Львів

Новини