Львівщина посіла перше місце у рейтингу областей за результатами НМТ 2023

Фото: Уніан

Львівська область стала лідером за результатами національного мультипредметного  тесту (НМТ).

Як повідомляє департамент освіти і науки Львівської ОВА, освітній ресурс «Освіта.ua» оприлюднив рейтинг областей України за результатами національного мультипредметного тесту 2023 року.

Відповідно до повідомлення, області України ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів національного мультипредметного тесту, отриманих випускниками шкіл кожної області у 2023 році.

Львівська область здобула перше місце із середнім балом НМТ 145.44, була охоплено 491 школа, враховано результати 11 675 учнів, які склали 34 170 тестів, поріг «склав/не склав» подолало 98% від усіх учасників тестування.

Високі результати Львівщини стали ще одним свідченням сумлінності і високої фахової майстерності освітян Львівщини.

«Освітянам Львівщини і колективу департаменту освіти, звичайно, приємно отримати такий результат. Але він є з присмаком гіркоти. Бо потужні в освітньому плані регіони, з якими ми змагалися у мирних умовах, не мали можливості забезпечити нормальні умови навчання для дітей через російську агресію проти України. Тому ми будемо обговорювати рейтинги і радіти за результати після нашої перемоги. А зараз нас тішить кожен успіх наших колег з Харківщини, Сумщини, Чернігівщини, Донеччини, Луганщини, Запоріжжя, Миколаївщини, Херсонщини. Нас тішить кожна дитина, яка зможе піти у школу, і кожен вчитель, який зможе навчати учнів», – прокоментував директор департаменту освіти і науки ЛОВА Олег Паска.

оренда квартири Львів

Новини