На східній лінії фронту не стало спокійніше, щотижня близько 8 тисяч обстрілів – Міноборони

Фото: ЗСУ

Запеклі бої тривають на всіх напрямках на східній лінії фронту, зокрема, Сили оборони на Лиманському напрямку відбивають щодня близько восьми атак.

Про це заступниця міністра оборони України Ганна Маляр повідомила в ефірі марафону «Єдині новини», передає Укрінформ.

«На Сході дуже гаряче на багатьох напрямках. Щотижня здійснюється близько 8 тисяч обстрілів по всій східній лінії фронту. На це йде близько 400 тисяч снарядів», – сказала Маляр.

За її словами, по окремих напрямках ситуація мінлива. Вона пояснила, що коли Збройні сили знищують техніку й живу силу ворога на напрямку, який був епіцентром бойових дій, росіянам доводиться перегруповуватися, кількість обстрілів може спадати і здається, що стало спокійніше, хоча це не так.

«Якщо говорити про Куп’янський напрямок, то ще два тижні тому там було гаряче. Ворог докладав зусиль, щоб прорватися до Куп’янська, але ЗСУ зупинили ворога. Відповідно вони і на Куп’янському, і на Лиманському напрямку відновлюють свої війська. Може здатися, що обстрілів там менше. Насправді інтенсивність висока. Якщо говорити про Лиманський напрямок, то наші Збройні сили відбивають щодня близько восьми атак», – зазначила заступниця міністра оборони.

оренда квартири Львів

Новини