На Запорізькому і Херсонському напрямках окупанти перейшли до оборони – Нацгвардія

Фото: Укрінформ

Російські війська перейшли до оборони на Запорізькому та Херсонському напрямках.

Про це повідомив на брифінгу заступник директора департаменту планування застосування Головного управління НГУ, полковник Микола Уршалович, пише Укрінформ.

«На Запорізькому та Херсонському напрямках, де виконують бойові завдання воїни-гвардійці, ворог перейшов до оборони. Не маючи будь-яких досягнень на полі бою, окупанти продовжують обстріли наших позицій. А варварські ракетні атаки росіян по цивільних об’єктах і населених пунктах ставлять під загрозу життя мирного населення України», – зазначив він.

За словами Уршаловича, група аеророзвідки 27-ї Печерської бригади на Лиманському, Донецькому та Запорізькому напрямках минулого тижня виявила і у взаємодії з артилерійськими підрозділами знищила чотири САУ, дві гаубиці, шість ББМ і дві одиниці спеціальної гусеничної та 12 одиниць автотехніки.

«Окрім того, гвардійці-артилеристи забезпечили вогневу підтримку підрозділів на Лиманському, Донецькому та Запорізькому напрямках. Упродовж тижня виконано 460 вогневих завдань, підтверджено знищення близько 80 осіб противника, трьох мінометів 120-го калібру, з розрахунками, та двох одиниць автотехніки», – зазначив представник НГУ.

Як повідомлялося, у Запорізькій ОВА заявили, що на Запоріжжі зросла кількість ворожих обстрілів. Відомо про двох загиблих мирних мешканців.

оренда квартири Львів

Новини