Наступ російської армії під Бахмутом провалився – Євген Дикий


Російський наступ на Бахмут провалився. Росія зазнала великих втрат. Зокрема, втрати ворога з грудня 2022 року становили 100 тисяч осіб: 20 тисяч вбитими і понад 80 тисяч пораненими. Про це напередодні заявив координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США Джон Кірбі. 

З його словами погоджується учасник війни на сході України, у 2014 році – командир  роти 24-го батальйону «Айдар» Євген Дикий. Великого російського наступу не сталось.

Про це він розповів в ефірі програми «Головне за день» на «Першому Західному».

«Те, що наступ провалився – вже є доволі очевидним. Залишається мінімальна інтрига: чи вдасться їм дотиснути останні квартали Бахмута. Ні для кого не секрет, що 90% того місця, де раніше розташовувалось місто Бахмут,  фізично нема. Тобто, 90% цієї руїни вони вже контролюють. Останні 10% їм, як кістка посеред горла. Там міцно закріпились наші захисники, що не дає їм можливість оголосити, що весь Бахмут їхній», – говорить екскомандир.

Але, враховуючи, що росіяни кинули на Бахмут всі свої сили, навіть тимчасово полишивши Авдіївку, він не виключає, що вони можуть захопити Бахмут.  Але головне, на його думку, що нічого більше вони вже захопити не зможуть.

«Вони вже «обламали зуби» і об Вугледар, і Мар’їнку, і Авдіївку. За винятком району Бахмут-Часів Яр, в усіх інших місцях вони переходять фактично до оборони. Ще огризаються, ще роблять тактичного рівня атаки, але переважно переходять в режим очікування нашого наступу», – зазначає Євген Дикий.

оренда квартири Львів

Новини