В Бахмуті швидко не буде. Але може нам «швидко» і не треба – Євген Дикий

Фото: ЗСУ

На північному фланзі біля Бахмуту протягом минулого тижня було дуже гаряче у районах Кліщіївки, Курдюмівки та Озарянівки. Росіяни безуспішно намагалися відновити втрачене положення. Однак, їм це не вдалось. Зате просунутись змогли українські війська. За тиждень вони деокуповали там ще три квадратних кілометри. Про це повідомляють в Міноборони України.

Однак, військовий експерт, ветеран російсько-української війни Євген Дикий вважає, що швидко біля Бахмуту не буде. А можливо «швидко» і не потрібно.

Про це він розповів в ефірі програми «Головне за день на  «Першому  Західному».

«Давайте отут не «розкатувати губу». Не треба забувати, що наші захисники в Бахмуті в такому напівоточенні протримались пів року. Тому, так, ми беремо в напівоточення. Вже і так дуже ускладнили там росіянам життя, але це не означає, що завтра Бахмут буде наш. Скажу ще парадоксальну річ. А може не варто його швидко брати? Нам важливіше зараз його не «взяти», а «брати». Тому що для них він «священний Артьомовск». В них там наказ – стояти насмерть заради пропаганди. Бо таким чином люди, яких кинули на Артьомовск, не доїдуть захищати «лінію Суровікіна», – говорить Євген Дикий. 

оренда квартири Львів

Новини